1
1

FORMUŁA BRACI ZONTEK

TRENING INNY NIŻ WSZYSTKIE

NOWY SPOSÓB NA TRENING

Formuła Braci Zontek to zupełnie nowe spojrzenie na ćwiczenie z wykorzystaniem masy własnego ciała. Trenując z nami wybierasz bezpieczny, zrównoważony rozwój i za każdym razem rzucasz swojemu ciału nowe wyzwania. Nasza formuła skupia się na wszystkich naturalnych aspektach funkcjonalnych ludzkiego ciała, a nadrzędnymi celami są: siła, elastyczność, równowaga i stabilność motoryczna całego ciała. Efekty? Widocznie większa sprawność. Nie tylko w uprawianych sportach, ale również w codziennych czynnościach.

ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ DLA KAŻDEGO

Nieważne, czy jesteś sportowcem szukającym sposobu na pokonanie konkurencji, seniorem chcącym popracować nad koordynacją i zbalansowanym rozwojem swojego ciała, czy po prostu chcesz wyciągnąć z siebie to co najlepsze. Niezależnie od tego, kim jesteś i jaki jest Twój cel. Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy, spersonalizowany program treningowy. Bezpieczny plan, stawiający przed Tobą ciekawe wyzwania i oparty o jasno zarysowaną ścieżkę do sukcesu.

JAKOŚĆ A NIE ILOŚĆ

W Gymakers nie liczy się jak bardzo się zmęczysz, tylko co dzięki temu osiągniesz. Monotonne ćwiczenie na bieżni może podnieść Twoje tętno tak samo, jak spersonalizowany trening wszystkich grup mięśniowych, ale to dzięki temu drugiemu osiągniesz realne efekty w postaci większej siły, wytrzymałości i ogólnej sprawności.

TRENERZY INNI NIŻ WSZYSCY

Gymakers to eksperci, których nie spotkasz w popularnych siłowniach. Szukasz kogoś, z kim można sobie pogawędzić i przy okazji wykonać „jakieś ćwiczenia”? Szukaj gdzie indziej. Nasi trenerzy to doświadczeni sportowcy, fizjoterapeuci i certyfikowani specjaliści, którzy doprowadzenie Cię do Twojej szczytowej formy traktują osobiście.

KIM JESTEŚMY

MARCIN ZONTEK

Współzałożyciel Gymakers. Przygodę ze sportem rozpoczął w dzieciństwie, trenując sztuki walki. Od 18 roku życia zawodowo grał w klubach piłkarskich I i II ligi (obecny system rozgrywek), jednocześnie rozwijając również swoje umiejętności w zakresie treningu siłowego. W pracy trenera personalnego z powodzeniem łączy doświadczenia z codziennych treningów piłkarskich ze zdobytą wiedzą z zakresu przygotowania motorycznego oraz treningu siłowego, popartą licznymi szkoleniami i seminariami (m.in. NCSC 1 i 2)

PAWEŁ ZONTEK

Współzałożyciel Gymakers. Trener personalny od niemal 10 lat. Upór i konsekwencja towarzyszą mu od samego początku przygody ze sportami siłowymi, zarówno w pracy nad sobą jak i ze swoimi podopiecznymi. Głodny wiedzy, ciekawski, ukierunkowany przede wszystkim na jakość oraz świadomość ruchu co w ogólnym rozrachunku znajduje swoje odzwierciedlenie w sprawności i zdrowiu. Doskonale rozumie wartość pracy nad własnym ciałem, codziennie wyciąga z niej wnioski. Trening atletyczny, medyczny, przygotowanie motoryczne to jego pasja.

KONRAD WIECZOREK

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego, z zawodowym sportem związany od 2010 roku jako piłkarz grający na szczeblach 1 i 2 ligi polskiej. Dbałość o zdrowie i forme fizyczną towarzyszą mu od początku przygody ze sportem. Jako były zawodowiec, a teraz trener dostrzega jak ważną rolą w życiu odgrywa kompleksowe przygotowanie atletyczne, które pozwala nam osiągać wymarzone cele. W swojej pracy stawia na jakość ruchu. Wiedzę oraz kwalifikacje zdobył poprzez liczne szkolenia z zakresu treningu siłowego,a także przygotowania motorycznego. (m.in NCSC 1).

NASZE STUDIO

Aby stworzyć idealne warunki treningowe zbudowaliśmy w samym centrum Krakowa jedyne w swoim rodzaju studio.
Jesteśmy czymś więcej niż sieciową siłownią – przekonaj się o tym osobiście.

NEWS

SPRAWDŹ CO U NAS SŁYCHAĆ